Portal Eco-Drive

Drodzy czytelnicy,

ECO-DRIVE to portal poświęcony elektromobilności i motoryzacji przyszłości. Specjalnie dla Was publikujemy najciekawsze newsy dotyczące rozwoju ekologicznej motoryzacji w Polsce i na Świecie. Znajdziecie u nas m. in. testy i recenzje pojazdów elektrycznych oraz informacje o targach i wydarzeniach branżowych. Czytając nasze artykuły dowiecie się również o planowanych inwestycjach i projektach w firmach motoryzacyjnych, a także o działaniach samorządowych wspierających ekologię. Wszystkich tych informacji poszukują dla Was nasi eksperci.

Nasi eksperci

ECO-DRIVE to portal poświęcony elektromobilności i motoryzacji przyszłości. Specjalnie dla Was publikujemy najciekawsze newsy dotyczące rozwoju ekologicznej motoryzacji w Polsce i na Świecie. Znajdziesz u nas m. in. testy i recenzje pojazdów elektrycznych, informacje o targach i wydarzeniach branżowych, a także nowości dotyczące planowanych inwestycji i projektów w firmach motoryzacyjnych. Wszystkich tych informacji poszukują dla Was nasi eksperci:

Autor Rafal Wasowicz
RAFAŁ WĄSOWICZ
Redaktor / Dziennikarz

Ponad dekadę związany z Polska Press Grupa. Autor licznych publikacji m. in. na portalach magazynbiomasa.pl, zafirmowani.pl, prosportbiznes.pl. Prezes zarządu fundacji Pro Mater Polonia. Praktyk biznesowy zaangażowany w tematy związane z ekologią, elektromobilnością i szeroko rozumianą przedsiębiorczością. 

Autor Sebastian Domalewski
SEBASTIAN DOMALEWSKI
Specjalista ds. marketingu zintegrowanego / Redaktor

Praktyk gospodarczy z długoletnim doświadczeniem w sektorze marketingu zintegrowanego. Orędownik przemyślanych rozwiązań spod znaku user-oriented, art director, UX’owiec i project manager w jednej osobie. 18-letnie doświadczenie zdobywał zarządzając wydziałową pracownią graficzną UAM, pracując w korporacji Allegro Group, agencji PR-owej dotPR, agencji strategicznej Data Solutions oraz firmie technologicznej Fibaro Group. Doradzał w kwestiach związanych z nowymi technologiami firmom takim jak PZU, Polskie Wydawnictwo Rolnicze, Allflex Polska, Maspex, Agencja V5 Group czy Wentor.

 

 

© Eco-drive.pl / Clear Planet Media Group sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone 2018

© Eco-drive.pl / Clear Planet Media Group sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone 2018